Kalendář akcí v internetovém marketingu pro rok 2018

Dali jsme dohromady asi nejkompletnější kalendář připravovaných konferencí, workshopů a dalších akcí z oblasti internetového marketingu v nadcházejícím roce. Zejméma u vzdálenějších události berte data s rezervou, mohou se ještě měnit. Nejisté a zatím nepotvrzené termíny jsou uzavřené do závorek, ty považujte opravdu jen za velmi orientační.

Pokud chcete mít přehled neustále při ruce, můžete si ho připojit přímo do svého kalendáře.

ID kalendáře:
medio.cz_9ejqlithc4cb50ih9goh8ce0r0@group.calendar.google.com

Veřejná adresa URL tohoto kalendáře:
https://calendar.google.com/calendar/embed?src=medio.cz_9ejqlithc4cb50ih9goh8ce0r0%40group.calendar.google.com&ctz=Europe%2FPrague

Veřejná adresa ve formátu iCal:
https://calendar.google.com/calendar/ical/medio.cz_9ejqlithc4cb50ih9goh8ce0r0%40group.calendar.google.com/public/basic.ics

Zveřejněno 9.1.2018 v rubrice Medio Interactive se štítky , .
tichy

Jan Tichý

Honza provozuje analytickou, konzultační a vývojářskou firmu Medio Interactive. Vystudoval informační a znalostní inženýrství na VŠE v Praze, kde příležitostně přednáší o webové analytice, webdesignu a internetovém marketingu.

Google+ profil @jantichy tichy@medio.cz

Komentáře k článku

[2] Jan Tichý | 2. 2. 2018 v 12.31

[1] Díky, přidáno. Další akce pište všichni klidně i nadále sem do komentářů. Výhledově pro to budeme mít i systémovější řešení, ale tohle je zatím dostatečně dobré :)

[9] Tomáš Stýskala | 19. 3. 2019 v 12.40

Bude i kalendář na rok 2019? Většina konferencí nebo školení už má ohlášené termíny, ale není to moc sjednocené a někdy se to těžko googluje, když se neví přesně co. Tipy na rok 2018 pomohly.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *