Sledujte odpadlíky pomocí Unfollowers

Twitter v prosinci představil nové uživatelské rozhraní se sekcí Connect, která kromě mentions o uživateli obsahuje i nové followery a retweety. Opomenul do ní ovšem přidat ještě jeden druh informací – kdo vás odfollowoval. A přesně tento problém řeší naše nová aplikace Unfollowers.

Na Internetu již existuje řada podobných služeb, všechny vyžadují přihlášení přes webové rozhraní a autorizaci aplikace pro váš Twitter účet. Což je ale naprosto zbytečné a složité.

Unfollowers můžete začít používat jediným kliknutím – followněte účet @UnfollowersApp. To je vše. O úbytku svých followerů se dozvíte pomocí mentions na záložce Connect, tedy automaticky i ve všech nativních a mobilních klientech.

Zveřejněno 13.6.2012 v rubrice Medio Interactive se štítky , .
mirtes

Ondřej Mirtes

Ondra je student softwarového inženýrství na ČVUT FEL, webový vývojář v Medio Interactive a specialista na Nette Framework. Zajímá se o agilní metodiky při vývoji v týmu a rád má z programování radost.

Google+ profil mirtes@medio.cz

Komentáře k článku

[1] David Grudl | 13. 6. 2012 v 11.50

Originální a unobtrusive řešení! Avšak z používání podobných vychytávek většinou býva jen mrzení ;)

(Nebo takové ty tvíty: – Jé, ty sis mě asi omylem unfolouvl. – Promiň, netuším, jak se mi to mohlo stát.)

[2] Katka | 13. 6. 2012 v 12.00

„O úbytku svých followerů se dozvíte pomocí mentions“ takže to všichni můžou veřejně vidět, plus dotyčný zjistí, že používám unfollow app a dávám všem najevo, že mě tihle zlí twitteristi unfollowli. Není lepší to posílat přes DM?

[3] Roman Mařák | 13. 6. 2012 v 14.17

Sakra :-D Prakticky to samé mi běží 2 měsíce pro mé followery na localhostu, jen jsem se ještě nedokopal udělat tomu nějaké webové rozhraní.

Jinak souhlasím s Katkou, že to zbytečně unfollowery zviditelňuje.

[4] Filosof | 13. 6. 2012 v 14.44

Hlavně – tohle se dá ve stovkách followerů, ale při dvou tisících mi bude psát jen s tvá appka! :-)

[5] vitsoft | 13. 6. 2012 v 23.01

Já se k udělání webového rozhraní dokopal, občas se na ně kouknout je sice méně pohodlné, než si nechat zaplevelovat timeline automatickými službami, ale aspoň to neobtěžuje mé followery.

[6] Ondřej Mirtes | 3. 9. 2012 v 19.40

Implementoval jsem podporu pro DM. Je opt-in, stačí napsat veřejný tweet účtu @UnfollowersApp obsahující „DM“.